Kontakt ledelsen

Kontaktoplysninger til ledelsen i Dagtilbud Nordvest, dvs. dagtilbudslederen og den pædagogiske leder i de forskellige institutioner

Dagtilbudsleder
Helle Jantzen
Tlf.: 2979 8684
E-mail: helle.jantzen@randers.dk
Kontor: Børnehuset Mælkevejen Ved Byskellet 31 B, 8920 Randers NV

Pædagogiske leder i Børnehuset Bjerregrav og Fussingø Naturbørnehave
Rikke Futtrup Jensen
Tlf.: 2047 7727
E-mail: rikke.futtrup.jensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Bjerregrav

Kontakt Fussingø Naturbørnehave

Pædagogiske leder i Børnehuset Hørhaven
Tina Lybech
Tlf.: 2942 3938
E-mail: tina.jorgensen.lybech@randers.dk

Kontakt Børnehuset Hørhaven

Pædagogiske leder i Stjernehuset
Helle Nielsen
Tlf.: 2939 1545
E-mail: helle.nielsen@randers.dk

Kontakt Stjernehuset

 

Pædagogiske leder i Børnehuset Spentrup Tjørnesvinget og Naturbørnehaven Bane Allé
Jannie Birkeskov Kristensen
Tlf.: 2491 4065
E-mail: jannie.birkeskov.christensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Spentrup

Pædagogiske leder i Børnehuset Regnbuen
Anni Mouritsen Sall
Tlf.: 2498 0602
E-mail: Anni.Mouritsen.Sall@randers.dk

Kontakt Børnehuset Regnbuen

Pædagogiske leder i Børnehuset Mælkevejen
Helle Solveig Jørgensen
Tlf.: 2115 1947
E-mail: helle.solveig.Jorgensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Mælkevejen

Pædagogiske leder i Børnehuset Svalereden og Børnehuset Gassum
Kirsten Christensen
Tlf.: 2963 6836
E-mail: kirsten.christensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Svalereden

Kontakt Børnehuset Gassum