Kontakt ledelsen

Kontaktoplysninger til ledelsen i Dagtilbud Nordvest, dvs. dagtilbudslederen og den pædagogiske leder i de forskellige institutioner

Konstitueret Dagtilbudsleder
Rikke Futtrup Jensen
Tlf.: 2047 7727
E-mail: Rikke.Futtrup.Jensen@randers.dk

Pædagogiske leder i Børnehuset Bjerregrav
Rikke Futtrup Jensen
Tlf.: 2047 7727
E-mail: rikke.futtrup.jensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Bjerregrav

Pædagogiske leder i Børnehuset Hørhaven og Fussingø Naturbørnehave/Naturbussen
Christian Westphael
Mobil: 2343 2863
E-mail: Christian.Westphael.Jensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Hørhaven

Kontakt Fussingø Naturbørnehave

Pædagogiske leder i Stjernehuset
Jannie Birkeskov Christensen
Tlf.: 2491 4065
E-mail: Jannie.Birkeskov.Christensen@randers.dk

Kontakt Stjernehuset

Pædagogiske leder i Børnehuset Spentrup Tjørnesvinget
Jannie Birkeskov Kristensen
Tlf.: 2491 4065
E-mail: jannie.birkeskov.christensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Spentrup

Pædagogiske leder i Børnehuset Regnbuen
Anni Mouritsen Sall
Tlf.: 2498 0602
E-mail: Anni.Mouritsen.Sall@randers.dk

Kontakt Børnehuset Regnbuen

Pædagogiske leder i Børnehuset Mælkevejen
Helle Solveig Jørgensen
Tlf.: 2115 1947
E-mail: helle.solveig.Jorgensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Mælkevejen

Pædagogiske leder i Børnehuset Svalereden og Børnehuset Gassum
Kirsten Christensen
Tlf.: 2963 6836
E-mail: kirsten.christensen@randers.dk

Kontakt Børnehuset Svalereden

Kontakt Børnehuset Gassum