Kontakt ledelse

I Dagtilbud Nordvest er der 10 afdelinger fordelt på 2 børnehaver og 8 integrerede institutioner.

Kort over Dagtilbud Nordvest

Dagtilbudsleder

Helle Jantzen
Kontor: Børnehuset Mælkevejen Ved Byskellet 31 B, 8920 Randers NV
2979 8684
helle.jantzen@randers.dk

Pædagogiske ledere

Pr 1. december 2017

Rikke Futtrup Jensen
2047 7727
rikke.futtrup.jensen@randers.dk
Bjerregrav Børnehus
Kontakt Bjerregrav Børnehus

Tina Lybech
2942 3938
Tina.Jorgensen.Lybech@randers.dk
Børnehuset Hørhaven
Kontakt Børnehuset Hørhaven

Helle Nielsen
2939 1545
helle.nielsen@randers.dk
Daginstitutionen Stjernehuset og Fussingø Naturbørnehave
Kontakt Daginstitutionen Stjernehuset
Kontakt Fussingø Naturbørnehave

Jannie Birkeskov Kristensen
2196 9365
Jannie.Birkeskov.Christensen@randers.dk
Børnehuset Spentrup Tjørnesvinget og Naturbørnehaven Bane Allé
Kontakt Børnehuset Spentrup, Tjørnesvinget Kontakt Naturbørnehaven Bane Allé

Tonnie Nielsen
2498 0602
tonnie.nielsen@randers.dk
Børnehuset Regnbuen
Kontakt Børnehuset Regnbuen

Helle Solveig Jørgensen
2115 1947
helle.solveig.Jorgensen@randers.dk
Børnehuset Mælkevejen
Kontakt Børnehuset Mælkevejen

Kirsten Christensen
2963 6836
Kirsten.christensen@randers.dk
Børnehuset Svalereden og Børnehuset Gassum
Kontakt Børnehuset Svalereden
Kontakt Børnehuset Gassum

Ledelse i Dagtilbud Nordvest november 2017