Kontakt til leder af feriepasning

Lederansvarlig i feriepasningsperioder 2018

Påsken 2018

26. 27.28. marts

Kirsten Christensen

Kirsten.christensen@randers.dk

Mobil 2963 683                

Helle Jørgensen

helle.solveig.Jorgensen@randers.dk

Mobil 2115 1947

Dagen efter Kristi Himmelfartsdag:

11. maj

Rikke Futtrup

Rikke.Futtrup.Jensen@randers.dk

Mobil 20477727

Grundlovsdag

Den. 5 juni

Helle Nielsen

helle.nielsen@randers.dk

Mobil 2939 1545

Uge 29:

16-20 juli

Tina Lybech

Tina.Jorgensen.Lybech@randers.dk

29423938

Uge 30:

23-27. Jannie Birkeskov

Jannie.Birkeskov.Christensen@randers.dk

21969365

Julen 2018

27.28 og 31. december

Helle Nielsen

helle.nielsen@randers.dk

Mobil 2939 1545

 

Se også Ledelse.